Cider Počet produktov v kategórii: 5

Doprajte si chuť prírody, priamo z jabloní...

Pri doručení môžeme skontrolovať váš vek, pite zodpovedne.

Zobrazených 1 - 5 z 5 položiek
 • 3,00 € s DPH Dostupné

  Objem: 330ml Obsah alkoholu: 4,8% Martin’s Cider hruška je lahodne osviežujúci nápoj s vyváženou chuťou. Jemný hruškový slad a vôňu strieda jablková kyslosť. Perfektne uhasí smäd. Neobsahuje glutén, arómy ani farbivá a je vhodný pre vegánov. 100% prírodná chuť. Vychutnajte si ho chladený alebo s ľadom.

  3,00 € s DPH
  Dostupné
 • 2,30 € s DPH

  Objem: 330ml Obsah alkoholu: 4,8% Martin’s Cider Jablko je vyrobený zo starých slovenských odrôd jabĺk. Zlatistá farba a horkastá dochuť je prepojená s tónmi sladko-kyslastými i tými, ktoré vás osviežia a uhasia smäd. Neobsahuje glutén, arómy ani farbivá a je vhodný pre vegánov. 100% prírodná chuť. Vychutnajte si ho chladený alebo s ľadom.

  2,30 € s DPH
 • 2,30 € s DPH Dostupné

  Objem: 330ml Obsah alkoholu: 5,8% Martin’s Cider Farmársky je silný cider Anglického štýlu vyrobený zo starých Slovenských odrôd jabĺk. Zlatistá farba a horkastá dochuť je doplnená príjemnou vôňou jabĺk, ktoré vás osviežia a uhasia smäd. 100% prírodná chuť. Vychutnajte si ho chladený alebo s ľadom.

  2,30 € s DPH
  Dostupné
 • 2,30 € s DPH

  Objem: 330ml Obsah alkoholu: 0,0% Martin’s Cider jablkovo-jahodový bez obsahu alkoholu je skvelý nápoj pre všetkých. Iskrivo svieža chuť čerstvých slovenských jabĺk v kombinácii s jahodami je to pravé potešenie pre chuťové poháriky. Neobsahuje glutén, arómy ani farbivá a je vhodný pre vegánov. 100% prírodná chuť. Vychutnajte si ho chladený alebo s ľadom.

  2,30 € s DPH
 • 2,30 € s DPH

  je spojením ovocia zo slovenských a českých sadov. Jablkový cider doplnený o pravú chuť višní vytvára nápoj červenej farby so sladko-kyslou chuťou a jemne horkastou dochuťou pripomínajúcou griotku, ktorá skvelo osvieži a uhasí smäd. Vychutnajte si ho chladený alebo s ľadom. Pri doručení môžeme skontrolovať váš vek, pite zodpovedne od 18 rokov. Objem:...

  2,30 € s DPH
Zobrazených 1 - 5 z 5 položiek